KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224406
nr 1222 4406
Oidentifierad konstnär. Signerad. Marin. Olja på duk, 41x48
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:22:38
300 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)